Darmowy coworking w Galerii Łomianki – pracuj wygodnie, nic nie płacąc!

Obecnie coraz więcej osób – czy tego chcą, czy nie – decyduje się na pracę zdalną. Wiele z nich jednak taki układ odpowiada i nawet w momencie, w którym nie będzie już takiej konieczności, będą one chciały nadal pracować z innego miejsca, niż biuro. Dla wielu problemem jest jednak fakt, że zamieniamy części swojego domu, lub mieszkania w biuro właśnie, na stałe, po prostu nie jest możliwe. Dlatego warto zdecydować się na pracę z coworkingu!

Coworkingi są w Polsce coraz popularniejsze i bez problemu znajdziemy je w każdym, większym mieście w naszym kraju. Często korzystają z nich również osoby, które łączą prace z podróżami i często zmieniają swoje miejsce zamieszkania. Problemem są często jednak koszty – w przypadku coworkingów mogą one być naprawdę znaczne, a w przypadku własnego, dedykowanego biurka czy miejsca parkingowego, na które chcemy się zdecydwoać, ceny w Warszawie przekraczają nawet 1000 zł miesięcznie. Jest to suma duża zwłaszcza dla osób na stanowiskach juniorskich, początkujących freelancerów czy początkujących przedsiębiorców. Istnieje jednak alternatywa i jest nią właśnie Współpracownia.

Współpracowania znajduje się w podwarszawskiej Galerii Łomianki. To miejsce wydzielone właśnie dla studentów, freelancerów czy przedsiębiorców, gdzie mogą one zupełnie za darmo pracować. To skrajnie korzystna opcja, ponieważ czekają na nich wygodne biurka, szybki internet, fotele biurowe czy nawet strefa do odpoczynku.

Zachęcamy do sprawdzenia Współpracowni, to miejsce, gdzie efektywna praca naprawdę jest możliwa. Współpracownia sprawdzi się zarówno w przypadku indywidualnej pracy cichej, jak i również w przypadku pracy w zespołach czy nawet spotkań biznesowych.

Zobacz również